JOBee

СЕРВИТЬОР/КА - БАМБУА ЕООД

Дата на публикуване: 15.05.2024
Влезте в профила си, за да видите заплащането

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Созопол, Бургас, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Работа на смени
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    1 година
  • Образование:
  • Краен срок за кандидатстване:
    15.06.2024

Описание на длъжността

Bъв връзка с предстоящия летен сезон, Bamboo Beach Food&Music, търси да назначи отговорни и енергични хора, за позията СЕРВИТЬОР/КА за обекта си в Созопол.
Разположен на един от най-добрите плажове по българското Черноморие - местността Буджака, Bamboo Beach предоставя страхотна парти атмосфера и отлична кухня.

Изисквания:
Предишният опит е препоръчителен;
Коректност и отговорност;
Умение за работа в екип;
Организираност в работата;
Любезно отношение към гостите на заведението, добро излъчване
и приветливост;
Изпълняване на въведените изисквания и стандарти.

Ние предлагаме:
Трудов договор и осигуровки - сезонна заетост;
Заплащане на основа от собствен месечен реализиран оборот, обвързан с процент от 5,5%;
•Осигурени квартира или пътни;
•Работа на смени с един почивен делничен ден;
•Осигурено хранене по време на смяна;
•Работно облекло;
•Работа в приятна атмосфера и добър екип;
•Възможност за развитие и постоянна работа в обектите ни в София след края на сезона.

Нямаме търпение да видим твоето CV

Присъедини се към нас!

Тел. за контакт: 0897315938

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

Студентски град, София - град, България

Bamboo Urban food&music - популярно място за забавления, музикални събития, хубава храна, както и много подходящо място за корпоративни събития, частни партита и празненства от различно естество.   Рестоклуб Аура- заведението е от ново пок... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция