JOBee

МЕХАНИК НА ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ - ЕН ЕС ЛОДЖИСТИК ЕООД

Дата на публикуване: 13.06.2024

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Мартен, Русе, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Пълен работен ден (8ч.)
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    1 година
  • Образование:
    Средно образование
  • Краен срок за кандидатстване:
    13.07.2024

Описание на длъжността

Във връзка с предизвикателствата на бизнеса, нашите цели и приоритети, желаем да присъединим към нашия екип :

МОНТЬОР НА ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ, РЕМАРКЕТА И ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ
Позицията е за сервиза ни в гр. МАРТЕН

Ние Ви предлагаме:

- работа в стабилна и развиваща се компания;
- целогодишна заетост;
- професионални предизвикателства;
- трудов договор на пълен работен ден;
- осигурен служебен транспорт до работното място;

Приоритети на длъжността:

- Извършва диагностика, поддръжка, ремонт ходова част, двигател и всички възли и агрегати на товарни автомобили;
- Извършва диагностика, поддръжка, ремонт ходова част, и всички възли и агрегати на ремаркета;
- Извършва диагностика, поддръжка, ремонт ходова част, двигател и всички възли и агрегати на леки автомобили;
- Извършва диагностика, поддръжка и ремонт на индустриална техника;
- Реагира при извънредни ситуации;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи от общ характер свързани с обслужването на авто парка.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Завършено средно образование - техническо;
- Трудов опит като механик се счита за предимство;
- Прецизност и детайлност при изпълнение на работните задължения;
- Инициативност;
- Отговорност;
- Лоялност;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и считате, че можете да се справите с предизвикателствата на длъжността, моля изпратете Вашата актуална снимка и автобиография.

Предоставените данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

Професионализъм с опит Още със създаването през 2018г., фирмата получава лиценз за автомобилен транспорт на товари. Дружеството притежава лиценз за речно корабоплаване и оперира със собствен речен транспорт. Техническите му характеристики отговаря... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция