JOBee

Консултант продажби - ЕКОКОРЕКТ ЕООД

Дата на публикуване: 03.06.2024
Диапазон на заплащане*: лв.
*Брутно месечно възнаграждение

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Банишора, София - град, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Пълен работен ден (8ч.)
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    1 година
  • Образование:
    Бакалавър
  • Краен срок за кандидатстване:
    03.07.2024

Описание на длъжността

Фирмата търси да назначи специалист, които да заеме длъжността Консултант продажби.

Като консултант продажби ще бъдете отговорни за:

  • Продажба на стоматологични консумативи
  • Консултиране на клиенти по отношение на продуктите и услугите на компанията
  • Изготвяне на оферти и договори
  • Поддържане на добри взаимоотношения с клиенти и разширяване на мрежата от клиенти

Изисквания:

  • Висше образование
  • Опит в продажбите е предимство
  • Отлични комуникативни и организационни умения
  • Умение за работа с клиенти

Ние предлагаме:

  • Конкурентно възнаграждение, социални осигуровки
  • Обучение и развитие
  • Възможност за кариерно развитие
  • Работа в динамична и бързо развиваща се компания

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор и при спазване на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

ПРОДАЖБА НА СТОМАТОЛОГИЧНИ КОНСУМАТИВИ Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция