JOBee

Интериорен консултант продажби - М2 ФЛОРИНГС ЕООД

Дата на публикуване: 07.06.2024
Диапазон на заплащане*: лв.
*Брутно месечно възнаграждение

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Младост 2, София - град, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Пълен работен ден (8ч.)
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    С малко опит
  • Образование:
    Средно образование
  • Краен срок за кандидатстване:
    07.07.2024

Описание на длъжността

М2 Флорингс е фирма за доставка и продaжба на подови настилки. Наши доставчици са водещи европейски производители, като за някои от тях сме официални представители за България.

Търсим Интериорен консултант продажби за гр. София

- ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА И ОТГОВОРНОСТИ:

- Извършва директни консултации и помага при избора и продажбите на подови настилки и аксесоарите към тях; гранитогрес, фаянс и санитария, интериорни врати , бои и други
- Работи се на специализирана складова програма

ИЗИСКВАНИЯ:

- Добри комуникативни умения и работа в екип;
- Добра компютърна грамотност - Word, Excel, e-mail;
- Предишен търговски опит в търговията с подови настилки и опит със складова програма , не са задължителни ;
- Мотивация за сериозна, отговорна и дългосрочна работа

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Постоянна и целогодишна заетост;
- Трудов договор и осигуровки;
- Адекватно за позицията възнаграждение;
- Условия на труд, съобразени с Трудовото законодателство;

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

Екипът на фирмата е с дългогодишен опит, добре запознат и тясно свързан със строителния бранш в България.M2 предлага огромно разнообразие от продукти на изключително конкурентни цени, а квалифицирания и коректен екип на фирмата ще Ви помогне в избора... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция