JOBee

ГОТВАЧ/КА - СТУДЕНА КУХНЯ - БАМБУА ЕООД

Дата на публикуване: 17.05.2024
Влезте в профила си, за да видите заплащането

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Созопол, Бургас, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Работа на смени
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    С малко опит
  • Образование:
  • Краен срок за кандидатстване:
    17.06.2024

Описание на длъжността

Във връзка с предстоящия летен сезон, Bamboo Beach Food&Music, търси да назначи отговорни и енергични хора, за позията ГОТВАЧ/КА - СТУДЕНА КУХНЯ за обекта си в Созопол.
Разположен на един от най-добрите плажове по българското Черноморие - местността Буджака, Bamboo Beach предоставя страхотна парти атмосфера и отлична кухня.

ГОТВАЧ/КА ЗА СТУДЕНА КУХНЯ

Ние предлагаме:
-сигурна работа, трудов договор, добро възнаграждение, осигуровки и т.н.
 Наред с обичайните неща, ние Ви предлагаме свежа и позитивна работна среда и възможност да участвате в създаването на готин екип.
Трудово възнаграждение от 10,83 лв./час;
Работни смени с един почивен ден;
Осигурено работно облекло;
Осугурена квартира или пътни;
Осигурено хранене по време на смяната.

Изисквания:
• Комуникативност и умения за работа в екип, организираност, енергичност, сръчност, съзнателност и отговорност.
•Поддържане на лична и професионална хигиена.
•Изпълняване на въведените изисквания и стандарти.
•Опит в подобна позиция е предимство.

Нямаме търпение да видим твоето CV

Присъедини се към нас!

Тел. за контакт: 0897315938

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

Студентски град, София - град, България

Bamboo Urban food&music - популярно място за забавления, музикални събития, хубава храна, както и много подходящо място за корпоративни събития, частни партита и празненства от различно естество.   Рестоклуб Аура- заведението е от ново пок... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция