JOBee

ГОТВАЧИ ТОПЛА КУХНЯ - БАМБУА ЕООД

Дата на публикуване: 15.05.2024
Влезте в профила си, за да видите заплащането

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Созопол, Бургас, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Работа на смени
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    С малко опит
  • Образование:
  • Краен срок за кандидатстване:
    15.06.2024

Описание на длъжността

Във връзка с предстоящия летен сезон, Bamboo Beach Food&Music, търси да назначи отговорни и енергични хора, за позията ГОТВАЧ ТОПЛА КУХНЯ за обекта си в Созопол.
Разположен на един от най-добрите плажове по българското Черноморие - местността Буджака, Bamboo Beach предоставя страхотна парти атмосфера и отлична кухня.

-Твърда работна заплата  от 3600 лв. до 4300 лв. - (часова ставка от 12,00 лв. - 14,00 лв.)
-12 часови работни смени
-Един почивен ден в демицата

ГОТВАЧИ/КИ ЗА ТОПЛА КУХНЯ

Изисквания:
• Комуникативност и умения за работа в екип, организираност, енергичност, сръчност, съзнателност и отговорност.
•Поддържане на лична и професионална хигиена.
•Изпълняване на въведените изисквания и стандарти.
•Опит в подобна позиция е предимство.

Ние предлагаме:
•Трудов договор и осигуровки - сезонна заетост;
•Осигурени квартира или пътни;
•Работа на смени (12 часови) с един почивен ден;
•Осигурено хранене по време на смяна;
•Работно облекло;
•Работа в приятна атмосфера и добър екип.
•Възможност за развитие и постоянна работа в обектите ни в София след края на сезона.

Нямаме търпение да видим твоето CV

Присъедини се към нас!

Тел. за контакт: 0897315938

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

Студентски град, София - град, България

Bamboo Urban food&music - популярно място за забавления, музикални събития, хубава храна, както и много подходящо място за корпоративни събития, частни партита и празненства от различно естество.   Рестоклуб Аура- заведението е от ново пок... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция