JOBee

Администратор офис - ФИНТРЕЙД ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Дата на публикуване: 19.04.2024
Влезте в профила си, за да видите заплащането
Обявата е изтекла

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Бургас, Бургас, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Пълен работен ден (8ч.)
  • Кариерно ниво:
    Начинаещ
  • Трудов стаж:
    1 година
  • Образование:
    Бакалавър
  • Краен срок за кандидатстване:
    19.05.2024

Описание на длъжността

Финтрейд Инженеринг EООД е фирма, която извършва сметосъбиране и транспортиране на отпадъци - строителни, битови, производствени, опасни. Извършва услуги в областта на инженеринговата и консултантската дейност. Управление на отпадъците. Услуги в комуналната сфера.
Финтрейд Инженеринг EООД търси динамичен, амбициозен и иновативен кандидат , който да стане част от нашия екип. Ние даваме възможност за развитие на всеки, който иска да расте заедно с нас и който споделя ценностите, идеите и философията на Финтрейд Инженеринг EООД.
" ЗАЕДНО ОПАЗВАМЕ ПРИРОДАТАТА ЧИСТА! "

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА

∙ Висше образование – бакалавър и/или магистър;
∙ Област на висшето образование – с предимство икономическо, счетоводно или юридическо образование;
∙ Професионален опит – не по-малко от една година трудов стаж;
∙ Оформя, организира и контролира документи, свързани с дейността на фирмата. Фактуриране. Договори. Осъществяване преглед и координация на стандартни и нови офис процедури. Подготвя данни за отчети и формуляри, и администрира документите в определените срокове. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността. Комуникация по мейл и телефон с клиенти и брокери. Попълване на таблици/справки в excel
∙ Много добра компютърна грамотност /word, excel/;
∙ Лични качества – Мотивация за работа, добра комуникативност, умения за работа в екип;
∙ Шофьорска книжка категория В – активен шофьор;

Ние предлагаме:
∙ Постоянен трудов договор;
∙ Редовно заплащане и допълнителни социални придобивки - ваучери за храна;
∙ Лоялност, коректност и екипно поведение;
∙ Служебен мобилен телефон;

Моля, изпращайте CV с актуална снимка
Ще бъдат разгледани само автобиографиите на кандидатите, подали CV със снимки

Придобивки за позицията/Benefits

Служебен телефон
Ваучери за храна
20 дни годишен отпуск

За работодателя

Ние сме ”Финтрейд Инженеринг” EООД, нашата философия е да използваме асиметрични и иновативни подходи, методи и средства, за да предложим цялостни решения в дейностите по управление на отпадъците! С промяната на климата и свързаните с него глобално з... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция